Twój niepowtarzalny e-sklep

przez | 30 września, 2023

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w użytku i jednocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi dopasowanych do rozmaitych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a jest to jedynie fragment oferowanych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, wykorzystywanie przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl stale dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując zarazem maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać właściwy plan, przystosowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że używanie jej jest naprawdę proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć hobby ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To znakomite wyjście, gdy chcesz dorobić do pensji, ale też sprawdzić koncepcję na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po więcej informacji.